.

.

SIM5300E SIMCOM Двучестотен HSPA / WCDMA двулентов GSM / GPRS / EDGE модул в SMT тип (работещ Безплатна доставка) 1PCS

SIM5300E SIMCOM Двучестотен HSPA / WCDMA двулентов GSM / GPRS / EDGE модул в SMT тип (работещ Безплатна

BGN 32.80
Наличност


Име на модела :
SIM5300E
Марка:
NoEnName_Null
R

Избор на купувачи