.

.

Мотоциклет дискови накладки на дискови спирачни подложки, определени за 47 49cc газ minimoto скутер pocket bike мини-байк дете дете Кроссер

Мотоциклет дискови накладки на дискови спирачни подложки, определени за 47 49cc газ minimoto скутер pocket

BGN 5.90
Наличност


Накладките

търговска марка:
Pit Pro Racing
Тип Елемент:
Комплекти Спирачни Накладки
Дължина На Продукта:
2.7cm
Широчина На Елемента:
1.8cm
Тегло На Продукта:
0.04kg
R

Избор на купувачи