.

.

Високо качество 088 3D 18 мм, 20 мм, планински кристал, метал бутон на Модула за гривна, колие бижута за жени, модни аксесоари

Високо качество 088 3D 18 мм, 20 мм, планински кристал, метал бутон на Модула за гривна, колие бижута

BGN 10.88
Наличност


18 20 mm метален бутон

търговска марка:
ЛУВЕЛЛЕВЕР
Тип Бижута Находки:
Закопчалка И Кукички
Материал:
Метални
Тип На Метали:
Цинк Сплав
Широчина На Елемента:
2cm
Характеристики На Продукта:
Метален бутон 18мм20мм
Диаметъра На Продукта:
2cm
Височина На Продукта:
2cm
Дължина На Продукта:
2cm
Тегло На Продукта:
6g
Номер На Модела:
Метален бутон 18мм20мм
Тип Елемент:
бижута находки
R

Избор на купувачи