.

.

CACANA обеци виси на дълги обеци за жени прекрасен модел Безплатна доставка бижута гореща разпродажба не A173

CACANA обеци виси на дълги обеци за жени прекрасен модел Безплатна доставка бижута гореща разпродажба

BGN 1.00
BGN 1.94
-48 %
Наличност

US$ 0.58 $0.58
US$ 0.67 $0.67
US$ 0.59 $0.59
US$ 0.62 $0.62
US$ 0.60 $0.60
US$ 0.63 $0.63
US$ 0.62 $0.62
US$ 0.62 $0.62

Тип Обеци:
Обеци-Капки
Тип Елемент:
Обеци
Глоба или мода:
Модни модели
Формамодел:
Растение
Номер На Модела:
А173 А174
Стил:
Модерен
Тип На Метали:
Цинк Сплав
търговска марка:
Какана
Пол:
Жени
Материал:
Метални
R

Избор на купувачи